پیام مدیر ارشد ارزشیابی علمی سیزدهمین کنگره (مجازی)

 

کسب بهره کافی از مطالب علمی کنگره
 
باسلام خدمت همکاران گرامی، سروران عزیز و شرکت کنندگان در این کنگره

فرصتی پدید آمد که از راه دور، ولی صمیمانه خدمت همکاران و سروران گرامی باشم.

کنگره ای که در پیش رو دارید 23 دی ماه آغاز و به مدت 4روز ادامه خواهد داشت. امیدوارم که بتوانید از مطالب مفید این کنگره بهره کافی را کسب کنید. امکان بازدید مجدد این برنامه علمی کنگره به مدت یک ماه امکان پذیر است. در این کنگره 45 نفر سخنران در رشته های مختلف دندانپزشکی مطالب خود را در رشته های مختلف ارائه خواهند کرد. تلاش شده همکارانی دعوت گردند که در رشته خود تبحر خاصی را داشته باشند.

مطالب در سه رده SAC یا  Simplex, Advanced, Complications در 11 رشته مختلف دندانپزشکی مورد بررسی قرار می گیرد. در 17 پانل، 17 مدیر پانل برنامه علمی را مدیریت خواهند کرد که هر یک از این مدیران پانل صاحب نظر در رشته خود می باشند.

برنامه علمی کنگره در آدرس https://learn.igda.ir قابل مشاهده می باشد. در این آدرس 4 روز برنامه علمی به صورت آنلاین و پس از 4 روز به صورت آفلاین قابل مشاهده خواهد بود. در مورد پرسش و پاسخ سوالات مورد نظر شرکت کنندگان گرامی، جمع آوری شده و پس از بررسی لازم به مدیران پانل و سخنرانان ارائه خواهد شد و پاسخ آنها به صورت مجازی، ضبط و پخش خواهد شد. امیدواریم شرکت کنندگان سوالات خود را با پاسخ لازم گرفته باشند.

این نظر خواهی بسیار مفید می باشد بدین جهت در برنامه های آینده از افراد و سخنرانانی استفاده شود که از نمرات بهتری توسط شرکت کنندگان کسب کرده باشند. ارزشیابی توسط شرکت گنندگان یکی از ضرورت های هر کنگره می باشد که چه بهره ای را از این کنگره دریافت کرده اند.

120 سوال طرح شده که بصورت رندوم برای هر شرکت کننده، 40 سوال ارائه می گردد. پس از پاسخ صحیح 28 سوال شرکت گنندکان می توانند امتیاز کنگره را دریافت کنند. این کنگره دارای 20 امتیاز می باشد و شرکت کنندگان عزیزی که به 28 مورد صحیح پاسخ داده باشند می توانند از این امتیاز بهره گیرند. اگر چنان که نتوانستند در بار اول از پاسخ های صحیح 28گانه را داده باشند، می توانند در طی یک ماه 3 بار مجدداً در این آزمون شرکت کنند تا بتوانند پس از دادن پاسخ های صحیح بهره مندی را از امتیاز ها داشته باشند.

امیدوارم که این کنگره مورد توجه دوستان عزیز قرار بگیرد. همان طور که می دانید اجرای کنگره های که در یک سالن وسیع انجام می شود شاید از نقطه نظرات و مشکلات خاص خودش را داشته باشد و شاید از نزدیک دوستان وقتی با هم هستند و با سخنرانان از نزدیک می توانند مطالب خودشان را ارائه کنند بهتر باشد و شاید سختی های خاص خودش را داشته باشد ولی برنامه ریزی کنگره های مجازی نیز مشکلات خاص خودش را دارد که در این کنگره سعی گردیده سخنرانان به استودیوی مخصوصی که برای فیلمبرداری تهیه شده است دعوت بعمل بیاید و در این استودیوها سخنرانی آنها را ضبط و سپس پخش شود که کار بسیار بسیار دشوار و وقت گیری است که خوشبختانه در این کنگره به نحو احسن انجام شده است.

امیدواریم که از این کنگره بهره لازم را از نظر علمی برده باشید و اگر کاستی هایی وجود داشته باشد خواهشمند است آنها را بصورت کتبی یا بصورت اینترنتی بیان بفرمایید و اظهار دارید تا بتوانند در کنگره های آتی مشکلات خودشان را اگر وجود دارد، برطرف کنند. به امید آنکه روزهای خوبی داشته باشید. در این دنیای کرونای بسیار آسیب زننده سلامتی و صحت خود را داشته باشید. باتشکر از توجه دوستان عزیز و گرامی خودم.
 
استاد دکتر مسعود اجلالی
مدیر ارشد ارزشیابی علمی


   1399/10/12 18:11


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )